Assist Servis - Esenyurt

Beyaz eşyalar hayatımıza büyük kolaylıklar katar. Bu ürünlerde meydana gelecek arızalar ise bizi zor durumda bırakabilir. Bu sorunların oluşmaması için Assist Esenyurt servisi olarak hizmet vermekteyiz. Assist markalı tüm ürünlerde sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin sorunlarını gideriyoruz. Bu doğrultuda uzman ekipler ile çalışıyor ve en iyi ekipmanları servis bünyemize dâhil ediyoruz.

Assist Esenyurt servisi olarak müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bu nedenle sizin bilginiz ve onayınız olmadan hiçbir işlem yapmıyor ve sizin taleplerinizi her zaman ilk sıraya yerleştiriyoruz. Nerede olursanız olun bizlere ulaştıktan sonra hizmetlerimizden kesintisiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Assist Esenyurt servisi olarak uzun yıllara deneyimlerimiz ile sadece sorunları tespit etmekle kalmıyor aynı zamanda bu sorunları en hızlı ve kesin şekilde çözüyoruz.

Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

Assist servis bünyesinde bulunan tüm personellerimizi tizi bir şekilde seçiyoruz. Sizlere hizmet verecek olan ekiplerimizin tamamı deneyimli personellerden oluşmaktadır. Yenilikleri her zaman servisimize adapte ederek müşterilerimize hep en iyisini sunmaktayız. Sadece saha ekiplerimiz değil aynı zamanda Esenyurt  Assist servis müşteri hizmetleri de sizlere her türlü konuda yardımcı olabilmek için özel olarak seçilmekte ve eğitilmektedir.

Assist servis Esenyurt müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Günün her saatinde görevli olan saha ekiplerimize ulaşarak arızalı olan ürünleriniz için bizlerden yardım alabilirsiniz. Öncelikli olarak ürünlerin yerinde onarılması sağlanır. Bunun mümkün olmadığı durumlarda ise ürünler servise götürülerek en kısa sürede onarılır ve sizlere teslim edilir. Siz de 0 çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır .
Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.