BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bakım

Klima, kombi beyaz eşya gibi cihazların belirli süreçler içerisinde bakımının yapılması gerekir. Havalandırma filtrelerinin kontrolü yapılarak aynı enerji miktarı ile daha fazla verim sağlanır. Beko beyaz eşya servisi bu bakımları verimi artırmak ve cihazın ömrünü uzatmak için yaptığını müşterisine anlatır. Aynı zamanda kompleks bir yapıya sahip olan ve oldukça önem arz eden kombi bakımları da kaçakların olmaması, daha iyi ısıtma için düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Arıza Tespiti

Arızalanan büyük ya da küçük eşyaların arıza nedenleri bulunur. Bu arızaların neden kaynakladığı ve nasıl düzeltilebileceği gibi bilgi paylaşımları yapılır. Beko beyaz eşya servisi müşterisine ürün için yeni bir parça mı gerekiyor yoksa mevcut şartlarda bir tamirat mı yapılacak bu konularda bilgi verir ve müşterinin tamir konusunda vereceği karara göre müşteriye yardımcı olur.

Onarım

Beko beyaz eşya servisi onarım konusunda oldukça iddialıdır. Donanımlı ekip, oldukça yaygın olan marka kullanımı nedeniyle pek çok tamirat yapması nedeniyle üstün bilgiye sahiptir. Ayrıca Beko servis bu onarımlar sırasında uzun süreli kullanımlar için tavsiyeler vererek müşteri memnuniyetini hedefler.


Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır .
Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.