KLİMA SERVİSİ

İklimlendirme olarak adlandırılan ısıtma ve soğutma için kullanılan klima, bakıma ihtiyaç duyan bir elektronik alettir. Zamanında bakım yapılmadığında arızalar oluşur ve ihtiyaç anlarında klima kullanılamayacağı mağduriyet yaşanır. Beko Servis bu alanda yetkin bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Havalandırma ünitelerinin temizlenmesi ve gerektiğinde değişiminin yapılması gerekir bu işlem için de yine Beko Servis desteği alınır.

Hızlı Servis, Ulaşılabilirlik, Maksimum Memnuniyet

Klima bazı ofis ve evlerdeki tek ısıtma gerecidir. Bu durumda klimanın önemi daha da büyür, evde ya da ofiste mağduriyet yaşamamak için müşteriler hızlı bir çözüm ister. Aynı durum yaz aylarında da soğutma sistemi için geçerlidir. Bazı bölgeler sıcak ve soğuk ilişkisi bakımından kritik noktada yer alır ki bu bölgelerde bir saatlik bir iklimlendirme eksikliği bile ciddi bir problemdir. Beko Servis bu anlamda kolay ulaşılabilir, memnuniyet odaklı yapısı sayesinde sorunlara hızlıca temas eder. Verilen randevu saatlerine riayet eder.Beko Servis bu anlamda tüketicilerinden yüksek hizmet notu alan firmaların başında gelir.

Danışmanlık Hizmeti verir, Sorunlara Çözüm Üretir

Beko Servis klima ve beyaz eşya konusunda görüşü önemsenen bir noktadır. Firma çalışanları bu anlamda bir danışmanlık görevi üstlenerek mekana uygun öneriler yaparak müşterilerine en doğru şekilde yardımcı olur. Beko Servis tesisat sorunlarını çözme, otomatik kontrol devrelerindeki hataları bulma ve tamir etme, cihazlardaki kaçakları tespit ederek sorunu çözme noktasında pek çok işi aynı anda yapmaktadır.
Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır .
Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.