KOMBİ SERVİSİ

Kombi banyo mutfak gibi alanlarda kullanılan sıcak suyu sağlayan elektronik alettir. Her elektronik alette olduğu gibi kombilerde de bakım süreçleri göz ardı edilmemelidir. Ayrıca doğalgaz tesisatlı evlerde peteklerde dönen sıcak su da kombi sayesinde ısınır. Bu nedenle oldukça büyük öneme sahip bir cihaz olan kombilere sadece bu alanda uzman olan kişiler tarafından müdahale edilmelidir. Beko Servis bu anlamda oldukça yetkin bir ekibe sahip olup, hem hızlı hem de güvenilir hizmeti ile bilinir.

Kombi Sorunlarında Güvenilir Nokta

Kombiler zaman zaman arızalanabilir. Bu arızalanmalar kimi zaman hava koşullarına bağlıdır. Belirli bir sıcaklık ya da soğuk derecesinde çalışmayan kombiler için en güvenilir nokta Beko Servis noktalarıdır. Bu anlamda Beko Servis hem hızlı hem güvenilir hem de işin kalitesi noktalarında kesişen ender servislerdendir. Beko Servis çalışanları yeterli eğitim almış, zarif ve insan odaklı çalışma prensibine sahip insanlardır. Bu nedenle çalışma anlayışları memnuniyet odaklıdır.

Sorunlara Hızlı Çözümler İle Mağduriyetlerin Önüne Geçiliyor

Beko Servis yaptığı işin önem bilincindedir. Tamir, bakım, kurulum için randevularına ona göre ayarlar ve erişebileceği en hızlı süreçte hizmet vermekten mutlu olur. Yeterli derecede ısıtma sağlanamadığında hastalanmalar olabileceği için bu süreçler mümkün olduğu kadar kısa sürer. Eğer mümkün ise tamiratlar yerinde yapılır. Yerinde tamir ve bakımın mümkün olmadığı noktalarda cihaz alınarak en kısa sürede teslim edilmek üzere Beko Servis noktasında çalışır konuma getirilir.

Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır .
Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.