Ev cihazı tamiri · 81 il, 973 ilçe Kayıt takibi Sık sorulanlar
Dolce Vita

Bolu Dolce Vita Servisi

Bolu genelinde Dolce Vita cihazlarının tamirini yerinde yapıyoruz. Aşağıdaki cihaz gruplarında usta arızayı ölçerek bulur ve onarır.

Cihazlar

Bolu Dolce Vita cihazlarında tamir ettiklerimiz

Bir cihaza tıklayın: o cihazın bu markada en çok hangi arızayla karşımıza geldiği ve ustanın neleri elden geçirdiği sayfasında.

Dolce Vita Kombi

  • Sık sık emniyete geçip kilitleniyor
  • Kombi yanmıyor, ateşleme yapmıyor
  • Petekler ısınmıyor, sıcak su geliyor
Arızalar ve tamir

Bolu içinde usta nasıl çalışır?

Modeli ve paneldeki kodu kayda yazarsanız Bolu adresine gelen usta doğru parça ve aletle yola çıkar; çoğu zaman ikinci ziyarete gerek kalmaz.

Usta cihazı sökmeden önce üç şeye bakar: ekrandaki kod, prizden gelen gerilim ve arızanın geçtiği hat. Arızanın nereden çıktığı bulunmadan parça değiştirmek önerilmez; önce ölçülür.

Takılacak parçanın orijinal mi muadil mi olduğu ve kendi garantisi, söküme başlamadan söylenir. Tamirin tutarı cihazın değerine yaklaşıyorsa usta bunu açıkça söyler, tamir için ısrar etmez.

Ustaya ne anlatılır?

  1. Ne oluyor?Cihazın yaptığı şey ve ne zamandır sürdüğü.
  2. Ekranda kod var mı?Kod, arızanın hangi parçada aranacağını daraltır.
  3. Model etiketiKapak içindeki ya da arkadaki etiket; usta parçayı buna göre seçer.
Servis kaydı oluştur
Tamir bölgeleri

Bolu ilçelerinde Dolce Vita tamiri

Bolu içinde 9 ilçenin her birinden usta çağırmak için kayıt açılabilir. İlçenizin adına dokunun, o ilçenin sayfası açılsın.

Sık sorulanlar

Sık sorulan sorular

Bolu genelinde hangi ilçelere Dolce Vita tamiri için usta geliyor?
Bolu iline bağlı her ilçe tamir alanımıza girer. Kayıt ilçe sayfasından açılırsa doğrudan o ilçeye, il sayfasından açılırsa formdaki adrese bakılarak yine aynı ilçeye iletilir.
Dolce Vita cihazımda panelde kod yanıyor, bu ne anlama gelir?
Kod, arızanın hangi bölgede aranacağını gösterir; bozuk parçanın adı değildir ve aynı kod birkaç farklı arızada çıkabilir. Usta kodu okuduktan sonra o devreyi ayrıca ölçer. Kodu forma yazarsanız doğru parçayla gelme şansı artar.
Dolce Vita cihazlarından hangileri tamir ediliyor?
Bolu genelinde Dolce Vita markasının kombi cihazları tamir edilir. Markanın hiç üretmediği bir cihaz için sayfa açılmaz, olmayan bir eşleşme uydurulmaz.
Dolce Vita cihazımda orijinal yedek parça kullanılıyor mu?
Takılacak parçanın orijinal mi muadil mi olduğunu ve garantisini usta işe başlamadan söyler. Stok sorulmadan parçanın geliş süresi verilmez; değişen parça iş emrinde adıyla yazılır.
Dolce Vita cihazımın garantisi sürüyor mu, nasıl anlarım?
Yeni cihazın yasal garantisi, faturadaki teslim tarihinden başlar. Kayıt formuna cihazı ne zaman aldığınızı yazın; garantinin sürüp sürmediğine biz bakarız ve tamirin hangi yoldan yapılacağını size söyleriz.
Bolu Dolce Vita servisi talebi için nasıl ulaşılır?
Bolu için tamir talebi kayıt formundan açılır; cihazı, arızayı ve adresi yazmak yeterli. Kayıt açılınca elinize bir takip kodu geçer, bölgedeki usta da adresi teyit etmek için sizi arar. İşin hangi aşamada olduğu, çağrı merkezi sırasına girmeden takip sayfasında görünür. ServisAssist Dolce Vita yetkili servisi değildir; garantisi süren Dolce Vita cihazı için markanın çağrı merkezi aranır.
Dolce Vita cihazımı tamir ettirmek mi, yenisini almak mı mantıklı?
Tamir masrafının cihazın değerine yaklaştığı işler bellidir: televizyonda panel arızası, yaşlı buzdolabında kompresör değişimi gibi. Usta bu durumda tutarı söyler, tamir için ısrar etmez; karar sizindir.
Tamir talebi

Bozulan cihazı bekletmeyin.

Belirtiyi yazın, adresi bırakın; usta cihazı ölçerek bakar, bedeli işe başlamadan söyler.

Çevrim içi kayıt her saat açıkServis talebi oluştur Kayıt takibi